ul. Konrada Wallenroda 10, 15-132 Białystok, Polska
+48 722-143-568
LuxcarBialystok@gmail.com

Czyszczenia i pielęgnacji elementów plastikowych

Cześć! Przedstawiamy wam taką podstawową instrukcję czyszczenia wnętrza (tzn: plastiki – deska rozdzielcza)

Pierwszą czynnością którą musimy wykonać to oczywiście odkurzanie całego auta, dopiero wtedy przechodzimy do czyszczenia i impregnacji plastików.

 1. ADBL Inerior Cleaner – pierwszy produkt który używamy do wyczyszczenia plastików
 2. Poorboy’s World Natural Look – środek zabezpieczający plastiki – dokładne instrukcje i zdjęcie produktu poniżej.
 3. Mikrofbra 320gsm 40×40
 4. Tenzi TOP GLASS

ADBL Interior Cleaner 1L to gotowy do użycia produkt przeznaczony do czyszczenia wszelkich elementów wewnątrz samochodu.

Bez problemu usuwa zabrudzenia z plastików, podsufitki, mniej uciążliwe plamy z tapicerki czy elementów skórzanych.

Preparat zawiera aktywne składniki czyszczące dzięki którym szybko penetruje i rozpuszcza zabrudzenia, pozwalając na ich skuteczne i bezpieczne usunięcie.

Sposób użycia:

 1. Nanieś ADBL INTERIOR CLEANER na szczotkę lub mikrofibrę.
 2. Zbierz brud.
 3. Przetrzyj czystą mikrofibrą.

Poorboy’s World Natural Look – Delikatny dressing do wnętrza (naturalny połysk)

Zaniedbane powierzchnie wewnątrz samochodu z upływem czasu wysychają i niszczeją. Powodować to mogą różne czynniki, m.in. użyte detergenty lub promienie UV. Poorboy’s Natural Look to produkt oparty na bazie wody, delikatnie czyszczący i jednocześnie działający jak dressing dla powierzchni plastikowych, winylowych, gumowych. W jednym kroku łagodnie czyści lekkie zabrudzenia oraz pokrywa elementy powłoką absorbującą promienie UV. Nie pozostawia tłustego filmu. W efekcie pokryta produktem powierzchnia odzyskuje nowy, naturalny wygląd. Zabezpieczone w ten sposób tworzywo będzie dłużej cieszyć oko nienagannym wizerunkiem. Produkt pozostawia przyjemny, migdałowy aromat.

Butelka Poorboy’s Natural Look wyposażona jest w specjalny korek ułatwiający dozowanie produktu na aplikator.


Sposób użycia:

 1. Niewielką ilość produktu nanieść na aplikator piankowy lub z mikrofibry.
 2. Rozprowadzić równomiernie na powierzchni i pozostawić do wyschnięcia.

Mikrofibra szara 320gsm to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi do przeprowadzania prac wewnątrz samochodu, jakie może trafić w ręce detailera. Jej specyficzna struktura, odpowiednio dopasowana długość włosia, oraz trwale obszyte brzegi, to pewność najwyższej kultury pracy. Idealnie nadaje się do prac na karoserii samochodu, np. docierania wosków, quick detailerów, czy usuwania pozostałości po pastach polerskich, ale także do czyszczenia wnętrza pojazdu. Dzięki optymalnej wielkości bez trudu zmieści się w  każdym zakamarku tapicerki.

TENZI TOP GLASS

Gotowy do użycia płyn do mycia szyb. Nie pozostawia smug – gwarantuje doskonałą przejrzystość. Odświeża, nabłyszcza, pozostawia przyjemny zapach. Bardzo wydajny. Zalecany do bieżącej pielęgnacji.

ZASTOSOWANIE

 • szyby okienne, ramy okienne,
 • szyby samochodowe,
 • przeszklenia, lustra

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować bez rozcieńczenia.
Nanosić na mytą powierzchnię za pomocą spryskiwacza niewielką ilość preparatu, a następnie wytrzeć do sucha za pomocą szmatki.