ul. Konrada Wallenroda 10, 15-132 Białystok, Polska
+48 722-143-568
LuxcarBialystok@gmail.com

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne to idealna propozycja dla wszystkich aut tych nowych jak i używanych. Jako jedyna firma w Białymstoku posiadamy akredytację na najlepsze powłoki ceramiczne firmy DELIXIRUM z trwałością od 2 do 10 lat. W naszej ofercie posiadamy również powłoki ceramiczny firm Fireball, Ulracoat, CarPro.

KORZYŚCI Z POWŁOKI CERAMICZNEJ

Najważniejszym zadaniem powłoki jest oczywiście zabezpieczenie lakieru auta. Powłoka ceramiczna na samochód ma bowiem chronić go przed utlenianiem się (matowieniem), ptasimi odchodami, zarysowaniami, kurzem, solą oraz wieloma innymi czynnikami atmosferycznymi przez które lakier staje się po prostu brzydki.

Należy pamiętać również że dzięki aplikacji powłoki ceramicznej nasze auto będzie wyglądało znacznie lepiej, nabierzę głębszego nasycenia, połysku.

POSTAWMY NA NASZĄ JAKOŚĆ I PEŁNE ZADOWOLENIE

Wybierając powłokę ceramiczną na lakier, zabezpieczamy powierzchnię naszego auta na kilka lat. Dzięki temu nasze auto nie wymaga w tym czasie większej ingerencji, prócz aktywnego mycia po przejazdach. Nasza powłoka ceramiczna na lakier ma bowiem za zadanie chronić powierzchnię auta przez dłuższy czas, niż zwykłe detergenty. Skutkiem tego nasze auto przez dłuższy czas wygląda „jak nowe”.

Sama ceramika lakieru jest w pełni doceniona przez osoby, które dbają o swoje auta. Kiedy postawimy na ceramiczne zabezpieczenie lakieru, szybko przekonamy się, że nasz lakier wygląda zupełnie inaczej i wyjątkowo. Wszystko z uwagi na fakt, iż ceramika na lakier poprawi jego kondycję i wpłynie na jego stan w pozytywny sposób.

Cennik powłok ceramicznych


– Powłoka Ceramiczna na lakier 2 LAT – 1999zł 

– Powłoka Ceramiczna na lakier 5 LAT – 2499zł PROMOCJA  z 2999zł

– Powłoka Ceramiczna na lakier 7 LAT – 3499zł 

– Powłoka Ceramiczna na lakier 10 LAT – 4499zł

– Powłoka Ceramiczna na szyby 2 LAT – 399zł (wszystkie)

– Powłoka Ceramiczna na felgi 2 LAT – 399zł/599zł (1 lub 2 stronnie)

– Powłoka Ceramiczna na felgi 5 LAT – 499zł/699zł (1 lub 2 stronnie)

– Twardy Wosk Zymol 1 ROK – 399zł

Cena: 399-4499zł

Do ceny należy doliczyć +23% VAT

Cena uzależniona od wyboru zabezpieczenia lakieru