ul. Konrada Wallenroda 10, 15-132 Białystok, Polska
+48 722-143-568
LuxcarBialystok@gmail.com

Tesla 3 auto elektryczne

Tesla 3 auto elektryczne

Tesla model 3 Najważniejszym czynnikiem kształtującym konstrukcję Model 3 jest bezpieczeństwo. W metalowej strukturze zastosowano połączenie stali i aluminium, które zapewnia najwyższą wytrzymałość wszystkich sekcji. W testach zgniecenia dachu Model 3, nawet w wersji ze szklanym dachem, był w stanie wytrzymać nacisk czterokrotnie przekraczający jego masę — to tyle samo, ile ważą dwa dorosłe słonie afrykańskie.

Wyposażony w dwusilnikowy napęd na wszystkie koła, 20” koła Überturbine i hamulce Performance, które zapewniają pełną kontrolę nad samochodem w każdych warunkach pogodowych. Model 3 jest także wyposażony w spojler z włókna węglowego. Dzięki połączeniu tych rozwiązań pojazd przyspiesza od 0 do 100 km/h* w zaledwie 3,3 s.

Napęd na wszystkie koła Tesla obejmuje dwa niezależne silniki, co zapewnia zwiększoną niezawodność. Każdy z nich ma tylko jedną ruchomą część — to rozwiązanie gwarantuje maksimum trwałości przy minimalnej konserwacji. Działa on inaczej niż tradycyjne napędy na wszystkie koła — silniki cyfrowo sterują momentem obrotowym przenoszonym na przednie i tylne koła, znacznie poprawiając jakość prowadzenia i kontrolę przyczepności.

Wykonaliśmy:

– Kompleksowe czyszczenie całego wnętrza

– Podstawowe mycie zewnątrz